Skip to content
Betona un dzelzbetona izstrādājumu ražošana

Par uzņēmumu

SIA “Rankas Rori” savu darbību uzsāka 2016. gada 19. aprīlī. Sākotnēji, uzņēmuma galvenā darbības joma bija gatavo betona un dzelzbetona izstrādājumu ražošana: grodi, grodu vāki, pārsedzes un pamatnes, sētu stabi un dekoratīvie paneļi, kā arī dārza mēbeles un dažādi individuālie pasūtījumi.

Konsultējam, ražojam, rokam un būvējam

Uzņēmumam augot un attīstoties, papildus betona un dzelzbetona izstrādājumu ražošanai, esam izveidojuši sertificētu speciālistu komandu, kas veic augstas kvalitātes inženierkomunikāciju izbūves pakalpojumus.

Nodrošinām pilnu servisu – ražojam, konsultējam, apsekojam objektu, izstrādājam projektus, saskaņojam tos, izbūvējam un nododam ekspluatācijā!

Zemes darbi un celtniecības tehnika

Saviem klientiem piedāvājam arī dažāda veida zemes darbus – pievedceļu un laukumu izbūvi, rakšanas, labiekārtošanas, frēzēšanas, līdzināšanas un citus darbus.

Celtniecības tehnikas pakalpojumi: mini ekskavators 3,5T; universālais ekskavators; treileris; ceļamkrāns 17T; asenizācijas mašīna ar augstspiediena skalošanas sistēmu (6m3).

Padari savu ikdienu ērtāku

Produkcijas piegāde un darbu veikšana – visā Latvijas teritorijā. Papildus betona un dzelzbetona izstrādājumiem, piedāvājam kanalizācijas izbūves un montāžas materiālus, kā arī to komplektējošos elementus.

Īstenotie ražotnes attīstības projekti

SIA “Rankas Rori” realizējusi projektu “Ieguldījumi betona izstrādājumu ražotnes attīstībā”

SIA “Rankas Rori” realizējusi projektu “Ieguldījumi betona izstrādājumu ražotnes attīstībā”

SIA “Rankas Rori” Gulbenes novada Rankas pagastā realizēja projektu “Ieguldījumi betona izstrādājumu ražotnes attīstībā”, nr. 19-07-AL05-A019.2103-000019 . Projekta realizācijas gaitā ir iegādāts jauns betona maisītājs,
LASĪT VAIRĀK
Rankas Rori betona grodu vāku ražotājs

Par Rankā izveidoto betona izstrādājumu ražotni

Ir realizēts atklātajā projektu iesniegumu konkursā Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020. gadam apakšpasākuma 19.2 “Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes 19.2.1
LASĪT VAIRĀK